1Logo pskc

                  Visa informacija saugoma senojoje interneto svetainėje www.kpskc.lt

Atvelykio šventė Klaipėdoje 2023

       Velykų laikotarpis baigiasi Atvelykio švente, prabėgus savaitei po Šv. Velykų. Todėl tradicinėje vaikų Velykėlių šventėje Klaipėdos etnokultūros centras lauks tėvelių su vaikais, senelių su anūkais, krikštatėvių ir visų kitų, norinčių turiningai praleisti sekmadienio popietę.

       Šventė vyks trijuose, vienas šalia kito esančiuose, kiemuose, dėl to bus galimybė pereiti per juos visus ir smagiai papramogauti. Šventės organizatoriai kvies žaisti tradicinius žaidimus, išbandyti virvės tvirtumą ir kojų stiprumą – eiti su kojūkais, o taip pat išbandyti ir garsius ritmo žaidimus. Bus galimybė net pasigaminti savo vabzdžių viešbutį – edukacijos metu sužinosime kaip ir iš ko jie yra gaminami, kaip naudojami. Atvelykio metu bus galima pabandyti iš šieno susukti paukštuką, pasigaminti augalų įspaudus. O taip pat laukia galimybė susipažinti ir paglostyti triušiukus ir ponius!

        Atvelykio šventė negali būti pilnavertiška be kiaušinių, tad turėsite puikią progą nusimarginti kiaušinius tradiciniais raštais, o mažieji dalyviai spalvinti medinius kiaušinius. Nepamirškite išsaugoti margučių po Šv. Velykų ir juos atsineškite į margučių ridenimo varžytuves! Matyt, nereikia sakyti, kad tokioje šventėje būtinai supsimės, šoksime ir dainuosime, o pavasariška nuotaika dalinsis vaikų folkloro kolektyvai.

      Atvelykyje dalyvaus ir gamtininkas, fotografas, knygų autorius Selemonas Paltanavičius, kuris susitikimo metu primins apie ne tik didelius, bet ir gerus darbus gamtai.

Taigi, laukia daug linksmybių, skirtų visai šeimai.

Iki susitikimo Atvelykio šventėje!

Mums svarbi Jūsų nuomonė
Parašykite atsiliepimą apie interneto svetainę ar institucijos veiklą