2017 m. lapkričio 29 dieną vyko Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų forumas „Kokybiškas į šiuolaikinį vaiką orientuotas ikimokyklinis ugdymas“, kurio tikslas – skatinti ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogus dalintis gerąja darbo patirtimi ir aktyviai dalyvauti diskusijose.

Forume dalyvavo 68 Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogai, neformaliojo ugdymo pedagogai, įstaigų vadovai, kurie susirinko bendrauti ir dalintis patirtimi, idėjomis bei patarimais. Forumą vedė Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centro metodininkė Silvija Simpukienė.

Klaipėdos miesto lopšelio-darželio „Volungėlė“ meninio ugdymo mokytoja, muzikos mokytoja ekspertė Rūta Budinavičienė kartu su savo ugdytinėmis pristatė savo kurtas baltų ornamentais puoštas sukneles.

Vakarų Lietuvos tėvų forumo pirmininkė Aušra Zarambienė pasidalijo mintimis apie tėvų požiūrį į šiuolaikinį vaikų ugdymą.

Forumo dalyviai turėjo galimybę pasisakymuose apžvelgti šiuolaikinio vaiko ugdymo svarbą ir reikšmę asmenybės formavimuisi, įvairiais metodais ir būdais pristatyti savo darbinę patirtį, apžvelgti šio laikmečio iššūkius, problemas ir lūkesčius, keistis nuomonėmis, diskutuoti ir aktyviai dalytis įvairia patirtimi kūrybinėse dirbtuvėse „Čia ir dabar“ pasirinktose trijose forumo diskusijų srityse:

  • socialinis-emocinis ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymas (moderatorės Justina Valančienė, Sandra Kybransaitė);
  • kūrybiškos ir aktyvios asmenybės ugdymas (moderatorės Dagna Volkovaitė, Daiva Galdikienė);
  • kalbinis ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymas, išmaniosios ir skaitmeninės technologijos panaudojimas ir pritaikymas ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo procese (moderatorės Birutė Jovaišienė, Irena Šmitaitė, Sigita Kaučikienė).

Forumą organizavo Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centras ir Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtojų metodinio būrelio taryba.

Back to top