Aktyviai vykdydama projektines veiklas Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centro komanda džiaugiasi įgyvendintų projektų rezultatais ir įgyta patirtimi, kuria noriai dalinasi. Dar vienam projektui keliaujant į pabaigą, siūloma susipažinti su Nordplus Adult projekto „Interaktyvūs vaizdo įrašai ekologiškesnei ateičiai / Interactive videos for the greener future“ (NPAD-2021/10072) galutiniais rezultatais.

           Projekto metu interaktyviems vaizdo įrašams kurti buvo naudojamos programos Adobe CaptivateH5P ir Thinglink ir sukurta 13 interaktyvių vaizdo įrašų / pamokų. Taip pat partneriai sukūrė ir mokomuosius vaizdo įrašus apie interaktyvaus turinio kūrimą „How-to“. Visą įdomų turinį, skirtą švietimo bendruomenei, galima rasti socialinių medijų YouTube kanale, adresu https://www.youtube.com/channel/UCvXljt8VmjJIHeYE7b7gfjQ.

           Minėtame kanale visas turinys suskirstytas į teminius grojaraščius: Interactive videos and lessons (interaktyvus sukurtas turinys), How-to guides for ThinglinkAdobe Captivate, H5P (mokomieji vaizdo įrašai apie minėtų programų galimybes), Workshop (akimirkos iš praktinių užsiėmimų, susitikimų). PŠKC komanda papildomai sukūrė ir dvi lietuviškas interaktyvias pamokas (https://youtu.be/DVZnjEHQs28https://youtu.be/sGbnsANf3R8 ), o partneriai iš Talino universiteto parengė aprašą apie interaktyvių vaizdo įrašų naudojimą ir jų svarbą:  https://issuu.com/giedre.pskc/docs/instructional_design_for_interactive_videos_1_

             Įgalindama projekto metu įgytas žinias ir patirtį PŠKC metodininkė Giedrė Petrošienė parengė Klaipėdos miesto mokytojams praktinį seminarą. Jo metu dalyviai supažindinti su Thinglink programa, praktiškai išbandytas interaktyvaus produkto kūrimas.

              Kiekvienas projektas pagilina ne tik Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros darbuotojų turimas žinias, praturtina praktinę patirtį ir asmenines bei dalykines kompetencijas, tačiau tuo pačiu metu įtraukia ir kitų švietimo įstaigų darbuotojus, kurie su didžiuliu malonumu jungiasi į projektines veiklas ir renginius. Dėkojame Nordplus Adult už patvirtintą paraišką ir pagalbą realizuojant idėjas.

Interactive videos for the greener future – YouTube

In this development project interactive educational videos are developed to accelerate the digital andgreen transition. Interactive videos allow and require …

Back to top