Sėkmės istorijos, liudijančios lyderystę, įkrito ne vieno širdin

2018 m. kovo 20 d. Klaipėdos miesto savivaldybėje vyko įžanginis projekto „Lyderių laikas 3“ renginys, kuriame dalyvavo švietimo įstaigų direktoriai, pavaduotojai, mokytojai, mokiniai, savivaldybės administracijos atstovai ir politikai. Savo sėkmės istorija ir lyderystės patirtimi dalinosi Ramūnas Vyšniauskas, Lietuvos sunkiosios atletikos čempionas, Europos čempionatų prizininkas, verslininkas. Taip pat savo sėkmės istorija pasidalino Martyna Feser, kavinės „Kaštonas“ įkūrėja.

Švietimiečiai taip pat tiki savo sėkmės istorija. Tikėjimą pastiprino Olivija Saranienė, „Lyderių Laikas 3“ savivaldybių grupės kuratorė: susirinkusiems pristatė projekto „Lyderių laikas“ idėją, istoriją ir būsimą naudą Klaipėdos miesto savivaldybei. Apie tai, kaip pastaruoju metu sekasi savivaldybių švietimo bendruomenei, kalbėjo projekto tyrėjų komandos vadovė dr. Jūratė Valuckienė. Ji supažindino su tyrėjų komanda, kalbėjo apie tyrėjų vaidmenį projekte, aptarė būsimus tyrimus ir savivaldybių mokyklų dalyvavimo juose svarbą ir tvarką.

Susibūrusi Vakarų Lietuvoje „Lyderių laiko“ komanda, apjungusi ne tik Klaipėdos miesto, bet Neringos kraštą (Klaipėdos miesto kūrybinei grupei vadovauja Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros direktorė Raimonda Stirbienė, o Neringos savivaldybės kūrybinei grupei vadovauja Neringos savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Asta Baškevičienė), kūrybiškai prisistatė forumo dalyviams ir kviečiami projekto konsultanto Audriaus Matiuko pasidalino savo sėkmės istorijomis ir vizija apie savo krašto ateitį.

Renginio dalyvius sveikino Klaipėdos miesto savivaldybės meras Vytautas Grubliauskas.  Įkvėpti susitikimo renginio dalyviai džiaugėsi, kad startas prasmingai veikti paskelbtas: pradėta burti „Lyderių laikas 3“ bendruomenė Klaipėdos mieste, išsiaiškinti svarbiausi klausimai apie projekto naudą ir galimybes, pradėtos diskusijos dėl ateities – dėl siekiamo pokyčio Klaipėdos miesto švietimo sistemoje.

Nuotraukas iš renginio galite pamatyti apsilankę mūsų Facebook paskyroje https://www.facebook.com/kpskc/

Klaipėdos „Lyderių laiko“ komandos prisistatymo filmuką galite parsisiųsti čią

Back to top