Facebook
Ar jums pažįstamas nerimo, bėgimo ir nuolatinio vėlavimo jausmas, kai darbai, įvykiai ir žmonės sukasi begalinėje karuselėje, o jūs tik stebite bėgantį pro šalį gyvenimą? Ar pastebėjote, kad kuo greičiau bėgate, tuo mažiau spėjate?Kaip tik todėl, retsykiais vertėtų sustoti, įsiklausyti į save, išmėginti niekada nebandytus dalykus.

Kviečiu Jus, Mielosios, į pasimatymą. Kuomet visas laikas bus skirtas gražiems ir jaukiems dalykams, smagioms kalboms ir geriems darbams.
Porcelianinių puodelių dekoravimas tik priedanga :). Iš tiesų tai paleisim į laisvę savo vidines burtininkes, raganas ir elfes, o vakarėlio pabaigoje susitvarkysim išdavikiškai išsidraikiusius plaukus, susikaišysim marškinėlius ir grįšim į savo šeimas pailsėjusios, atgavusios jėgas, lyg vilkės pasilaksčiusios mėnesienos nušviestame miške.

Namo parsinešite nuostabaus grožio Jūsų dekoruotus puodelius ir šeimynykščiai galės tik nujausti, kokia graži buvo Jūsų dvasinė kelionė į savo pačių vidines menininkes.

Pasižadu palaikyti kiekvieną prisibijančią, netikinčią savo gebėjimais, kol neliks nė vienos, abejojančios moteriška kūrybine galia.

Iki pasimatymo!

Nomeda Marčėnaitė. 24/7

Renginio nuoroda FB: https://www.facebook.com/events/511290979265755/

 

DATA: 2018.04.16 (pirmadienis)

LAIKAS: 18-21 val.

KAINA: 35 Eur (į kainą įskaičiuotos prefesionalios priemonės ir porcelianinis puodelis).

VIETA: Bohema Art Hotel (buvęs Lūgnės viešbutis), Galinio Pylimo g. 16

REGISTRACIJA (privaloma dėl riboto vietų skaičiaus): https://goo.gl/forms/kuHtMV6sqjhPVotJ3

 

Info: Justė +370 678 04794

 

Jei nepageidaujate gauti naujienų ir ši informacija Jums nėra aktuali, paspauskite mygtuką apačioje: Atsisakyti

Unsubscribe

Back to top