Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centras ir Klaipėdos miesto mokyklų logopedų ir specialiųjų pedagogų metodinis būrelis 2023 m. kovo 1d. – 2023 m. balandžio 28 d. organizavo respublikinį 1–4 klasių mokinių virtualų projektą „Kuriu mįslę 2“.

          Už projekto vykdymą atsakingos Klaipėdos „Gilijos“ pradinės mokyklos logopedė Rima Skiparienė ir specialioji pedagogė-logopedė Rūta Šilinskė, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos specialioji pedagogė Lina Mineikienė.

               Projekto tikslas – ugdyti mokinių meninę saviraišką, suvokimą apie metų laikų kaitą, turtinti emocinę ir kūrybinę mokinių patirtį, lavinti loginį mąstymą, skatinti bendradarbiavimą kuriant ir įminant mįsles. Projekto įgyvendinimo metu mokiniai, pasitelkdami vaizduotę ir loginį mąstymą, kūrė mįsles apie metų laikus, piešė jų įminimus. Mokinius projektui ruošė švietimo pagalbos specialistai ir pedagogai.

         Tai jau antrus metus gyvuojantis projektas, į kurį šiais metais įsitraukė 14 mokyklų iš 10 skirtingų miestų ir miestelių. 67 mokinių kūrybinius darbus pateikė 21 pedagogė. Siekiant pasidžiaugti ir pasidalinti sukurtomis mįslėmis, iš atrinktų projekto dalyvių atsiųstų nuotraukų buvo sukurta elektroninė priemonė „Kuriu mįslę 2“. Organizatoriai dėkoja visiems dalyviams ir džiaugiasi atsiųstais mokinių darbais.

Rūta Šilinskė ir Rima Skiparienė

Projekto medžiaga: https://drive.google.com/file/d/1cMmkgml0jMiMq7aSNcFwIqT_IRoe8Nzv/view

 

 

Back to top