JAU ŠIANDIEN DARYKITE TAI, APIE KĄ KITI PAGALVOS RYTOJ.                                                                                             Vinstonas Čerčilis su Sauliumi Jovaišu

 Specialus 4 susitikimų ciklas skirtas vadovams apie tai, kaip padaryti dar daugiau ir dar geriau!

 Mokymas(is) virtualiai

 VADOVO ĮRANKIŲ ARSENALAS. KAIP BŪTI TIKRAI GERU BEI EFEKTYVIU VADOVU IR KAIP PASIEKTI GERIAUSIĄ REZULTATĄ IR IŠNAUDOTI GALIMYBES

 Procese:

 • Vadovo įrankių
 • Keturių rytinių susitikimų trukmės mokymai virtualiai.
 • Mėnesį prieinamas paskaitų vaizdo įrašas.
 • Galimybė kurso FB grupėje aptarti problemas.

 Registracija www.semiplius.lt iki gegužės 7 d.  Kaina – 150.00 €

Raginame registruotis atsakingaiJūsų registracija patvirtina, kad Jūs dalyvausite šiuose mokymuose ir sutinkate apmokėti sąskaitą už mokymus.

Susitikimai: 2020 m. gegužės 12, 13, 14, 15 d. 10.00–11.30 val.

       Lektorius Saulius Jovaišas. Verslo valdymo konsultantas. Personalo parinkimo ekspertas. Ugdančiojo vadovavimo ir karjeros patarėjas. 20 metų sėkmingo vadovavimo patirtis įvairiose verslo srityse. Veda mokymus ir seminarus personalo ir verslo valdymo temomis.

Apie ką visa tai:

 1. Laiko planavimas. Kaip vadovui paskirstyti savo laiką ir kam skirti prioritetus. Ir kaip padaryti tai, ko tikrai reikia, ir atmesti visiškai antraeilius dalykus.
 2. Užduoties formulavimas ir įvykdymo užtikrinimas. Kodėl norisi kaip geriau, o išeina kaip visada? Ar tikrai darbuotojas supranta, ko iš jo norima ir kaip tą patikrinti? Kaip padaryti, kad ne tik suprastų, bet ir patikėtų bei padarytų?
 3. Tikslai ir jų perteikimas darbuotojams. Ar darbuotojai nepasiklysta procesuose? Ar jie šiandien supranta padėties rimtumą? Užuot kūrę vertę įmonei, užsiima išgyvenimo strategija? Kaip iškelti tokius tikslus, kad paniką pakeistų produktyvumas?
 4. Delegavimo iššūkiai ir kaip juos įveikti. O gal geriau pačiam? Deja, darbų ir atsakomybių delegavimas neišvengiamas, jei norite judėti toliau ir augti sparčiau. Kaip pasitikėti ir patikėti?
 5. Darbuotojų ugdymas. Niekas negimė mokėdamas. Tačiau tikrieji generolai gimsta karo metu. Kaip atskirti potencialią darbuotojuose ir ko imtis, kad pasibaigus iššūkiams turėtumėte rimtą ramstį ir profesionalą. Iš kur pasisemti kantrybės ir kaip atleisti klaidas? 
 6. Vizija, misija ir strategija. Kaip iš to gauti naudos? Lyg ir visi žinome, turime ir atsimename. Tačiau ar panaudojame? O jei panaudojame, ar gauname naudos?
 7. Kaip pasikeis organizacija, jei pasikeisiu aš? Ar dabar man laikas keistis? Labai gali būti, kad jei buvote geras, turite tapti piktu. O galbūt atvirkščiai. Kaip keičiasi situacija, keičiantis Jums. 

Kaip tai vyks?

Seminaro ciklų metu, ne tik klausysite informacijos, dalyvausite užduodami klausimus, tačiau ir gausite namų darbų, kuriuos turėsite atlikti iki kito susitikimo. Planuojame į seminarus pakviesti svečių, kurie pateiktų pavyzdžių apie konkrečias situacijas. Taip pat dalyvausite uždaroje FB grupėje, kur galėsite papildomai išsiaiškinti ir padiskutuoti ne tik su lektoriumi, bet ir tarpusavyje. Gausite būtiną praktinį ir teorinį užtaisą, reikalingą priimti svarbius sprendimus.

Back to top