Tradicinių šokių muzika grįžta į Meno kiemo erdves

Išsiilgęs tradicinių šokių vakarų ir gyvos muzikos, nuo 2012 m. ketvirtadienio vakarais skambėjusios jaukioje senamiesčio erdvėje, rugsėjo 3 d. 19.00 val. Etnokultūros centras kviečia į „Tradicinių šokių muzikos vakarą“ su Folkus Trio.

Folkus Trio (Kaunas) – tai jaunų, kitokių šokių melodijų šokių aikštelėje išsiilgusi grupė. Muzikantai aktyviai dalyvauja Kauno miesto muziejaus organizuojamuose vakaronėse, kuriose pelnė folk muzikos gerbėjų simpatijas. Jauni muzikantai kartu groja apie metus ir dalijasi skirtinga muzikavimo patirtimi: nuo klasikos, roko iki tradicinės muzikos. Atlikėjai: Laurynas Perkūnas – gitara, Rūta Klungevičiūtė – smuikas, Vidmantas Paleckis – bandonija ir armonika.

Tradicinių šokių muzikos vakarai yra vieni iš projekto „Etnoreidas“ renginių.
Projektas ,,Etnoreidas“ – įvairių etnokultūrinių renginių ciklas, pristatantis autentiško ir modernaus folkloro projektus, įdomius naujus atlikėjus, kūrybiškas idėjas, iniciatyvas ar kitas etnoraiškas. Projektą ,,Etnoreidas“ iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba www.ltkt.lt.

Renginiai nemokami.
Renginiai gali būti fotografuojami, filmuojami, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Primename, kad renginių metu privaloma laikytis LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų.

Pagarbiai
Ieva Matulionytė, viešųjų ryšių koordinatorė
Klaipėdos etnokultūros centras
Daržų g. 10, Klaipėda
Tel (8 46) 312 113
El. p. ieva.matulionyte@etnocentras.lt
www.etnocentras.lt

Back to top