2012 m. sausio 26 d. atvirą veiklą „Mano avelės-šilko vilnelės“ vedė lopšelio-darželio „Bitutė” meninio ugdymo mokytoja Elvyra Kusienė ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė Snieguolė Savickienė.

Veiklos metu vaikai sužinojo apie gyvulėlių naudą žmogui, juos stengėsi pamėgdžioti, aptarti jų gyvenimo būdą. Pedagogių dėka buvo skatinama vaikų saviraiška vaidybos ir muzikos 
priemonėmis. Veikloje taip pat dalyvavo ugdytinės mama Regina Doseth, kuri yra vėlimo meistrė. Ji papasakojo vaikams kokius dirbinius galima nuvelti iš vilnos, parodė kaip tai daroma. Vaikai kartu vėlė rutuliukus – papuošimus savo pirštinaitėms.

Įsimintinos akimirkos: 

2012 m. pavasaris renginių ciklas skirtas Klaipėdos miesto 760 m. jubiliejui.

2012 m. vasario 14 d. m/d „Šaltinėlis“ vykusio koncerto „Pėdinam jūros link“ programa. (parsisiųsti)

Įsimintinos akimirkos:

2012 m. vasario 24 d. m/d „Nykštukas“ vykusio renginio „Gintaro lašelis jūroj mėlynoj“ programa – kvietimas. (parsisiųsti)

Įsimintinos akimirkos:

2012 m. kovo 8 d. lopšelyje – darželyje „Boružėlė“ „TAU, MANO MIESTE“ programa – kvietimas. (parsisiųsti)

2012 m. vasario 24 d. spalvingais rūbeliais pasipuošę vaikai su savo pedagogais, šeimos nariais ir svečiais, rinkosi į šventinį renginį „Mano miestas-Klaipėda“, skirtą paminėti Klaipėdos 760 metų jubiliejui.
                      Vaikai dainavo dainas, žaidė jų pačių muzikos mokytojų sukurtus žaidimus apie Klaipėdos miestą, Baltijos jūrą, žvejus, jūreivius, pamario gamtą. Spalvotom šilko skarelėm mažieji improvizavo jūros bangavimą, popieriniais laiveliais nardė po Baltijos bangas, tinklais gaudė žuvį, grojo akmenėliais, jūreiviškai šoko …Žiūrovus nustebino jaunųjų klaipėdiškių atlikta pamario krašto varpų skambėjimų improvizacija. 
                      Renginyje dalyvavo ir vaikų folkloro ansamblis iš Girkalių „Cyrolioks“. Jie padainavo žemaitiškų dainų, tarmiškai užminė mįslių, pašoko šokių ir kartu pašokti pakvietė visus koncerto dalyvius.
Renginyje dalyvavo ikimokyklinukai ir pedagogai iš šių lopšelių-darželių: „Pumpurėlio“ (D. Indilienė), „Žilvičio“ (D. Masiulienė), „Žuvėdros“ (D. Šilinskienė), „Purienos“ (R. Bočkienė), „ Pagranduko“ (O. Pučinskienė).

Onutė Pučinskienė
Klaipėdos lopšelio-darželio „Pagrandukas“ meninio ugdymo mokytoja

Įsimintinos akimirkos: 

2012 m. gegužės 29 d. l.-d. „Pumpurėlis“ kieme vyko piemenukų šventė „Sekminės“.

Sekminės Klaipėdos lopšelio-darželio „Pagrandukas“ meninio ugdymo mokytojos Onutės Pučinskienės straisnis  
„RALIO, KARVYTĖS, RALIO“ („Vakarų ekspresas“ 2012 birželio 2 d.) (skaityti)

Piemenukų šventės, Sekminių, „Ralio, karvytės, ralio“ lankstinukas. (parsisiųsti)

Įsimintinos akimirkos:

2012 m. birželio 1 d. Jūros parke vyko renginys „SVEIKA, VASARA“, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai ir Klaipėdos miesto 760 metų jubiliejui paminėti.

2012 m. birželio 1 d. Jūros parke vykusio renginio „SVEIKA, VASARA“, skirto Tarptautinei vaikų gynimo dienai ir Klaipėdos miesto 760 metų jubiliejui paminėti, lankstinukas. (parsisiųsti)

Įsimintinos akimirkos:

2012 m. birželio 18 d. Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų meninio ugdymo mokytojos vyko į kultūrinę išvyką. Aplankė Kretingos bernardinų bažnyčią ir vienuolyną. Vienuolis Bernardas papasakojo apie vienuolių vykdomą veiklą. Savo fizines ir dvasines jėgas atgavome Japoniškame Samagitia sode, akį džiugino nuostabi gamta, bonsų įvairovė.

Išvyka 2012 m. birželio 18 d. Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų meninio ugdymo mokytojos vyko į kultūrinę išvyką. 
Aplankė Kretingos bernardinų bažnyčią ir vienuolyną. Vienuolis Bernardas papasakojo apie vienuolių vykdomą veiklą. 
Savo fizines ir dvasines jėgas atgavome Japoniškame Samagitia sode, akį džiugino nuostabi gamta, bonsų įvairovė.

  

Back to top