1Logo pskc

                  Visa informacija saugoma senojoje interneto svetainėje www.kpskc.lt

Ir toliau kuriama „Dainų dainelės“ istorija

1974 metais prasidėjęs Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė“ šiemet mini 50 metų jubiliejų! Džiugu, kad klaipėdiečiai myli šį konkursą ir aktyviai jame dalyvauja. Klaipėdos miesto etapas sausio 10–11 dienomis ir vėl subūrė didžiulį būrį dainuojančių mokinių, drauge su savo mokytojais svajojančių nuvykti į sostinę ir tapti šio žymaus muzikinio konkurso laureatais. Juk ne vienam minėtas konkursas yra sėkmingo muzikinio kelio pradžia.

„Dainų dainelė 2024“ metų konkursas buvo organizuojamas lopšelyje-darželyje „Vyturėlis“, Prano Mašioto progimnazijoje ir Vydūno gimnazijoje. 30 solistų ir 19 ansamblių iš įvairių Klaipėdos miesto ugdymo įstaigų atsakingai vertino kompetentinga komisija: pirmininkė Rima Ramonienė, Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos dainavimo mokytoja ekspertė, komisijos nariai – Edita Mockuvienė, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos muzikos mokytoja metodininkė; Jolanta Simaitienė, VŠĮ Pranciškonų gimnazijos muzikos mokytoja metodininkė; Gintautas Litinskas, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos neformalaus ugdymo mokytojas, ir Ramūnas Baršauskas, Klaipėdos miesto savivaldybės kultūros centro Žvejų rūmų mišraus choro „Cantare“ vadovas.

Miesto etape buvo išrinkti net 34 dalyviai – konkurso solistai ir ansambliai. Jie keliaus į tolimesnį atrankos zoninį turą, vyksiantį sausio 18 d. Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokykloje. Telydi sėkmė!

Mums svarbi Jūsų nuomonė
Parašykite atsiliepimą apie interneto svetainę ar institucijos veiklą