1Logo pskc

                  Visa informacija saugoma senojoje interneto svetainėje www.kpskc.lt

Klaipėdos miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų mokytojų, vaikų ir tėvų paroda „Klaipėdos krašto fachverkas“

Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centro ikimokyklinio ugdymo įstaigų neformaliojo švietimo (dailės) mokytojų metodinis būrelis spalio mėnesį organizavo Klaipėdos miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų mokytojų, vaikų ir tėvų parodą „Klaipėdos krašto fachverkas“. Įstaigose vaikai, padedami mokytojų, buvo supažindinti su Klaipėdos krašto architektūrai būdinga fachverko konstrukcija, mažaaukščiu statiniu (namu) ar jų kompleksu. Buvo įdomu stebėti mažuosius klaipėdiečius, besigilinančius į žinias apie gimtąjį miestą, jo istoriją ir kantriai besistengiančius piešti pamario krašto gražiuosius statinius.

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (drauge su vaikų centru „Gerviukas“) nuo spalio 24 d. eksponuojami net 38 kūrybiniai vaikų ir jų tėvelių darbai iš 12 Klaipėdos ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų. Kviečiame apsilankyti iki lapkričio 27 dienos.

Dėkojame visiems dalyviams už pateiktus kūrybinius darbus ir visiems, prisidėjusiems prie parodos organizavimo.

Mums svarbi Jūsų nuomonė
Parašykite atsiliepimą apie interneto svetainę ar institucijos veiklą