1Logo pskc

                  Visa informacija saugoma senojoje interneto svetainėje www.kpskc.lt

Klaipėdos mokyklose dirbančių bibliotekininkių įvertinimas

Vytauto Didžiojo universitete spalio 18 d. vyko Lietuvos mokyklų bibliotekų darbuotojų asociacijos (LMBDA) dešimtmečio konferencija „Mokyklų bibliotekos ateities visuomenei“, kurioje lankėsi ir keletas klaipėdiečių. Konferencijos metu pristatytos asociacijos veiklos, įvykusios per pastarąjį dešimtmetį, ir indėlis į mokyklos bibliotekininko vaidmens stiprinimą. Girdėti pranešimai atskleidė būdus, kaip atpažinti medijose skleidžiamas melagienas, kaip būti kritiškiems, tačiau kartu ir sociumo nariais. Nuskambėjo mintis, kad biblioteka ir mokyklose yra ta vieta, kur mokiniai naršo internete ir ne visada pasirenka tinkamus ir patikimus informacijos šaltinius, todėl melagienas svarbu atpažinti ir bibliotekininkams, dirbantiems tose erdvėse.

Labai džiugu ir kelia pasididžiavimą, kad padėkas už indėlį į LMBDA veiklą buvo įteiktos ir Klaipėdos miesto ugdymo įstaigų bibliotekininkų metodinio būrelio ir LMBDA aktyvios narės – Klaipėdos uostamiesčio progimnazijos bibliotekininkė Ingrida Paulikienė ir Klaipėdos Baltijos gimnazijos bibliotekininkė Lina Lakickienė.

Konferencijos metu lankytasi ir VDU bibliotekų padaliniuose, o nuotraukose užfiksuotos akimirkos iš Prezidento Valdo Adamkaus muziejaus-bibliotekos.

 

Klaipėdos miesto švietimo ir kultūros centro ugdymo įstaigų bibliotekininkų metodinio būrelio pirmininkės Ilonos Čėsnaitės-Stanevičės informacija

Mums svarbi Jūsų nuomonė
Parašykite atsiliepimą apie interneto svetainę ar institucijos veiklą