1Logo pskc

                  Visa informacija saugoma senojoje interneto svetainėje www.kpskc.lt

 „Socialinių simuliacijų sprendimai klimato kaitos poveikio supratimui didinti“ / “Social simulation solutions for awareness raising on climate change effects“ 2021-1-LT01-KA220-SCH-000023657

 

Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centras 2021 m. gruodžio 1 d. startavo su dar vienu Erasmus+ projektu. Pirmą projekto „Socialinių simuliacijų sprendimai klimato kaitos poveikio supratimui didinti / „Social simulation solutions for awareness raising on climate change effects“, Nr. 2021-1-LT01-KA220-SCH-000023657, partnerių susitikimą Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centras organizavo ir koordinavo 2021 m. gruodžio 8 d. Klaipėdoje. Susitikime, kuriame dalyvavo partneriai iš Rumunijos, Ispanijos ir Lietuvos gyvai bei iš Graikijos partneriai, prisijungę nuotoliniu būdu, aptartas veiksmų planas, strategija ir tolesni žingsniai. Detalesnė projekto informacija bus susisteminta ir paskelbta artimiausiu metu. Aktyvi projektinė veikla 2021 metais ne tik atvėrė galimybes bendrauti, bendradarbiauti, telkti švietimo bendruomenę, bet pateikė įdomių būdų turimas žinias pritaikyti praktiškai ir kūrybiškai, taip pat lanksčiai spręsti problemines situacijas. Labai laukiame tolimesnių veiklų ir džiaugiamės galėdami tęsti pradėtą projektinių veiklų kelią.

 

(LT) ECOSTREAM presentation by Giedre Petrosiene

 

Papildomai sukurtos priemonės pagal projekto rezultatą:

 

Interaktyvios pamokos:

Projekto skrajutė:

 

Projekto naujienlaiškiai:

Projekto veiklos pristatymas

ECOSTREAM projektas yra išsiskyrė savo inovatyvumu ir tvariomis iniciatyvomis, kurios skirtos aplinkos apsaugos ir tvarumo skatinimui. Šis projektas siekė integruoti ekologiškas praktikas į įvairias mokomąsias sritis, skatindamas darnų vystymąsi. ECOSTREAM projektas yra pavyzdys, kaip galima derinti mokymo veiklą su ekologinėmis vertybėmis siekiant ilgalaikės aplinkos gerovės. Per projekto laikotarpį įvyko nemažai skirtingų veiklų, kurių akimirkomis ir dalinamės.

 

Ir net pasibaigus projektui, projekto sukurti produktai yra toliau viešinami skirtinguose renginiuose Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje. 2023 m. rugsėjo 22 d. projekto rezultatai ir sukurti produktai buvo pristatyti Mažeikių švietimo įstaigų vadovams ir mokytojams. 2023 m. gruodžio 5 d. projekto rezultatai pristatyti Klaipėdos mokyklų bendruomenėms ir kitoms organizacijoms, kurios domisi ekologiškumo tema.

Lankytojai 132
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Parašykite atsiliepimą apie interneto svetainę ar institucijos veiklą