1Logo pskc

                  Visa informacija saugoma senojoje interneto svetainėje www.kpskc.lt

Komandoje esame jėga!

Jau visai į pabaigą 2023–2024 mokslo metai, kupini pokyčių, naujų atradimų ir galimybių, iššūkių pastiprinti ir rasti kelią į mokinių širdis, įveikiant žinių aukštumas atnaujinto ugdymo turinio, įtraukiojo ar tarpinių patikrinimų kontekste. O kur dar savo profesinių mokytojo kompetencijų ir asmeninių savybių, psichologinio atsparumo stiprinimas, stengiantis profesionaliai atlikti kasdienį savo darbą ar būti naudingam kuriant įstaigos bendruomenę.

Birželio 18 d. džiugu buvo keliauti ir susitikti judumo akcijoje „Komandoje esame jėga!“ Klaipėda–Juodkrantė, kuri tarsi simboliškai atkartojo tiek fizinės ištvermės, tiek intelekto, tiek komandinės bendrystės ir susiklausymo reikalaujančią kelionę nelengvame švietimo kelyje drauge. Švyturių metus paminėti pavyko ne tik aplankius Kuršių neriją, pasivaišinus vietinių žvejų pagautų žuvų karališka žuviene, bet ir papildyti žinias dalyvaujant protmūšyje „Švyturių žemė mena“.

Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centro komanda nuoširdžiai dėkoja miesto būrelių pirmininkams ir mokytojams, kurie buvo matomi, iniciatyvūs, dalyvavo ir jungėsi į metodinių būrelių veiklas. Ši bendrystė ir sąjunga įprasmina daug smagių profesionalių susitikimų. Saulėtos vasaros Jums, vadovai, mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai ir visi kiti nepailstantys švietimo žygeiviai ir pakeleiviai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mums svarbi Jūsų nuomonė
Parašykite atsiliepimą apie interneto svetainę ar institucijos veiklą