1Logo pskc

                  Visa informacija saugoma senojoje interneto svetainėje www.kpskc.lt

Tarptautinis projektas ,,Draugystės pynė“

Šiais metais tarptautinis projektas ,,Draugystės pynė“ pristato naują kūrybinę idėją – „Draugystės pynė. Skaičių šalyje“. Šiame projekte galėjo dalyvauti visi ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikai. Tai jau antroji knygelė, kurią kuria patys vaikai.  Darbų organizatoriai sulaukė iš įvairių Lietuvos miestų bei miestelių, o taip pat ir iš Airijos Monaghan‘o lituanistinė mokyklos „Lietuvos vaikai“, Airijos Carrickmacross‘o lituanistinės mokyklos „Saulės Zuikučiai“, Airijos Monaghan‘o Beech Hill koledžo, Airijos Scoil an LinbhIosa. Prosperous. Co Kildare.

Šis kūrybinis darbas buvo skirtas skatinti mokinių bendradarbiavimą, saviraišką, kūrybiškumą, pagarbą vienas kitam. Pačios išradingiausios vaikų sukurtos užduotys, gražiausi piešiniai nugulė į užduočių knygelę „Draugystės pynė. Skaičių šalyje“. Ji skirta patiems mažiausiems, kurie pradeda mokytis pažinti skaičius. Čia mokoma ne tik rašyti skaičius iki 10, bet lavina ir pastabumą, smulkiąją motoriką, kūrybiškumą, išradingumą. Knygelės rengėjai tikisi, kad ši ugdymo priemonė taip pat taps dideliu pagalbininku ne tik mokytojams ir švietimo pagalbos specialistams, bet ir mažųjų tėveliams.

Nuoširdų AČIŪ tariame mažiesiems „Draugystės pynės“ dalyviams – raidelių autoriams, juos paruošusiems pedagogams bei švietimo pagalbos specialistams. Už tarptautinio projekto ,,Draugystės pynė. Skaičių šalyje“ įgyvendinimą ir naujos ugdymo priemonės atsiradimą esame dėkingi Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centrui.

Knygelės elektroninę versiją galima rasti paspaudus nuorodą: https://www.kpskc.lt/specialusis-ugdymas/ arba parsisiųsti čia.

 Lina Mineikienė

Mums svarbi Jūsų nuomonė
Parašykite atsiliepimą apie interneto svetainę ar institucijos veiklą