1Logo pskc

                  Visa informacija saugoma senojoje interneto svetainėje www.kpskc.lt

Žaliosios iniciatyvos, skirtos tvarumo sprendimams, praktinėms veikloms ir švietimui, pasklido tarp Klaipėdos ir rajono švietimo įstaigų bendruomenių

2024 m. birželio 19 dieną švietimo įstaigų atstovai susirinko į Smiltynės Gamtos mokykloje vykusį gerosios patirties renginį, kurio metu buvo ne tik dalinamasi patirtimis, bet susirinkę dalyviai išbandė ir patyrė praktines veiklas. Veiklų metu buvo diskutuojama apie darnaus vystymosi tikslus bei tvarios organizacijos statusą, pristatyti e. mokymosi moduliai ir „Žaliųjų ambasadorių“ programa. Atvykę dalyviai taip pat turėjo galimybę susipažinti su Smiltynės Gamtos mokykla ir mokyklos siūlomomis programomis.

Renginio organizatorių komanda džiaugiasi, kad pristatytos veiklos ir iniciatyvos pritraukė dalyvių dėmesį, įkvėpė naujoms veikloms bei suteikė žinių, kurias galės pritaikyti savo kasdienėje veikloje. Renginys tapo puikiu pavyzdžiu, kaip bendradarbiavimas ir sąmoningas požiūris gali prisidėti prie darnaus vystymosi ir gamtos išsaugojimo, bei pabrėžė būtinybę siekti aplinkosaugos tikslų ne tik individualiu, bet ir bendruomenės lygiu, skatindamas dalyvius tapti aktyviais tvarios aplinkos ambasadoriais.

Dėkojame „Žaliajam taškui“, kurie dovanojo renginiui naudingų leidinių ir dovanėlių, praturtinusių renginį. Padėka ir programos bei renginio organizatorių grupei iš Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centro, asociacijos „Kūrybinės ateities idėjos“ ir Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos mokytojoms S. Grinkovienei ir V. Norvaišienei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mums svarbi Jūsų nuomonė
Parašykite atsiliepimą apie interneto svetainę ar institucijos veiklą