Baltijos pr. 51, 94127, Klaipėda, tel. (8 46) 49 77 40, el. p. rastine@kpskc.lt  Įmonės kodas: 195175552

English
Lietuvių
Feedbacks / Atsiliepimai

Džiaugiamės pirmą kartą dalyvavę tarptautiniame konkurse online. Puiki organizacija, žiūri komentarai ir pastebėjimai, skaidrumas vertinime – nežinant kokios mokyklos ir mokytojo mokiniai. Šaunu. Lauksime kitų jūsų organizuojamų konkursų. Dėkojame komisijai ir organizatoriams už sklandžiai atliktą darbą.

Inga Grušaitė

Ačiū organizatoriams už galimybę sudalyvauti Jūsų konkurse , už galimybę būti įvertintiems itin profesionalios ir autoritetingos žiuri komisijos! Sėkmės tolesniuose darbuose!

🤝

Diana Encienė

Buvo išties smagu dalyvauti konkurse po tokios didelės pertraukos. Tai pirmasis dukros online konkursas, todėl buvo dar įdomiau! Labai patiko, kad buvo galimybė išgirsti ir asmeninių komentarų iš kai kurių žiuri narių. Dalyvausime ir kitąkart. Ačiū!

Anna Vanagė

Nuoširdiai dėkojame organizatoriams už labai puikiai organizuotą konkursą, pateiktą informaciją, komisijai už jautrumą ir aukštą profesionalumą vertinant jaunuosius atlikėjus. Ir tai labai skatina toliau dalyvauti Jūsų ateities konkursuose. Ačiū Jums.

Nijolė Karaškaitė

Labai ačiū visam ,, Ad Libitum” organizaciniam komitetui už puikiai surengtą konkursą! Labai smagu buvo išgirst komisijos komentarus, pamatyt visų dalyvių įrašus! Sėkmės kituose etapuose!

Valdonė Kučinskienė
Address Baltijos pr. 51, Klaipėda LT-94127, Lithuania
Phone +370 46 49 77 40
Back to top