1Logo pskc

                  Visa informacija saugoma senojoje interneto svetainėje www.kpskc.lt

Eil. Nr.MokyklaAutoriusDarbo pavadinimas (rušis)Anotacija
1.Klaipėdos „Aitvaro“ gimnazijaMatematikos mokytoja Irena Demidova„Funkcijos išvestinė ir jos taikymasPagrindinis šio darbo tikslas – pakartoti ir susisteminti mokinių žinias „Išvestinės“ tema. Nagrinėjami šie klausimai: išvestinės apibrėžimas, funkcijos išvestinės geometrinė ir mechaninė prasmė, išvestinių skaičiavimo pavyzdžiai, funkcijos grafiko liestinės lygtis, funkcijos išvestinės taikymas, tiriant funkciją ir sprendžiant optimizavimo uždavinius.

 

Parsisiųsti

2.Klaipėdos Tauralaukio progimnazijaAlma MaskolaitienėIntegruotas matematikos, informacinių technologijų ir sveikos gyvensenos projektas „Tirtas TAIP sveikam gyvenimui“.Pristatymas
>>Parsisiųsti
3.Hermano Zudermano gimnazijaVirginija StončėAtviros pamokos „Kvadratinė funkcija“ (I gimnazijos klasė) pristatymasPristatymas
>>Parsisiųsti
4.„Aitvaro“ gimnazijaIrena DemidovaLentelės skaičiavimo mintinai lavinimuiMetodinė medžiaga
>>Parsisiųsti
5.Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijaVilija Prikockienė

 

Veronika Jasinskienė

Rima Kantauskienė

„Muzika ir trupmenos“Pristatymas

 

>>Parsisiusti

6.Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijaVilija Prikockienė

 

Veronika Jasinskienė

„Plokštumos figūros + nata = ?“Pristatymas

 

>>Parsisiusti

7.Klaipėdos Tauralaukio progimnazijaRaimonda ZaicienėDaugybos lentelė
Užduotys skirtos pradinių klasių mokinių daugybos lentelės žinioms pasikartoti. Priemonė virtuali,  sukurta https://genial.ly/ platformoje, saugoma interneto debesyje, pasiekiama iš bet kurio pasaulio taško. Užduotims atlikti reikalingas kompiuteris, planšetė, telefonas. Idealiai tinka interaktyvioms lentoms. Prieš atliekant užduotis, mokinys gali pasikartoti daugybos lentelę, vėliau, paspaudęs ant pasirinktos daugybos lentelės, jis nukreipiamas į žaismingą, animuotą žaidimą, kur turi pasirinkti teisingą atsakymą iš trijų pateiktų. Žaidimo pabaigoje mokinys gali matyti įvertinimą.

Priemonės nuoroda: https://view.genial.ly/6166dfd327f2b50dcae15ec0/guide-zaisk-ir-pasikartok-daugybos-lentele

8.Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijaJūratė DajorienėInteraktyvi Smart programos priemonė
Priemone gali naudotis tik Smart programą turintys vartotojai.

 

Uždavinys: Remdamiesi turimomis žiniomis, atliks praktinio skaičiavimo užduotis, daugins vienaženklius skaičius iš 2 ir 3.

Priemonėje yra 5 pateiktys su interaktyviomis veiklomis tikslui pasiekti.

Mokytojas sprendžia, kaip jomis naudotis. Galima taikyti individualaus, savarankiško ar kolektyvinio darbo metodus.

1-2 pateiktis skirta nežinomam daugikliui rasti.

3 pateiktis skirta sandaugai rasti.

4 pateiktis prašo surikiuoti duotus veiksmus pagal sandaugos dydį – nuo mažiausios iki didžiausios. Ši užduotis gali būti skirta stipresniems mokiniams.

5 pateiktis kviečia pasitikrinti, kaip išmokote dauginti.

Paskutinė pateiktis yra nuorodos į kitus per matematiką naudojamus puslapius.

https://www.ismaniklase.lt/lt/metodine-medziaga/smart-pamokos

9.Klaipėdos Vidūno gimnazijaViktorija ŠamrinaProcentų skaičiavimasIntegruota 10 klasės matematikos, anglų kalbos, ekonomikos pamoka PROCENTŲ SKAIČIAVIMAS

 

Pamokos metu sprendžiant pateiktos problemos uždavinį siekiama inscenizuoti verslo kompanijų atstovų

susitikimą anglų kalba, kurio metu jie pristatys problemos sprendimus – skaičiavimus.

>>Parsisiusti

10.Klaipėdos Vidūno gimnazijaViktorija ŠamrinaSkritulio išpjovos ir
nuopjovos ploto skaičiavimas.
10 klasės matematikos pamoka SKRITULIO IŠPJOVOS IR NUOPJOVOS PLOTO SKAIČIAVIMAS.

 

Pamokos metu individualizuojant ugdymo procesą (kiekvienas mokinys nagrinės asmeninį picos gabaliuką ir naudojantis savo matavimais atliks individualius skaičiavimus) siekiama atlikti skritulio išpjovos, nuopjovos ploto ir lanko ilgio apskaičiavimus naudojant kūrybinį picos metodą.

>>Parsisiusti

Vakarų Lietuvos regiono matematikos ir pradinių klasių mokytojų metodinės konferencijos „Rašymas ir skaitymas matematikos pamokose“ pranešimai. Konferencija vyko 2016 m. lapkričio 25 d.

Eil. Nr.
Mokykla
Autorius
Darbo pavadinimas (rušis)
Anotacija
1.LEUDoc. dr. Viktorija SičiūnienėSkaitymo strategijos ir jų mokymas per dalyko pamokasKonferencijos „Rašymas ir skaitymas matematikos pamokose“ pranešimas. 2016 m.
>>Parsisiųsti
2.UAB „Lantelis“Gytis JablonskisSudėtingas mokslas paprastai ir aiškiaiKonferencijos „Rašymas ir skaitymas matematikos pamokose“ pranešimas. 2016 m.
>>Žiūrėti
3.Technologijų mokymo centrasRasa KarosienėAktyvieji mokyumosi metodaiKonferencijos „Rašymas ir skaitymas matematikos pamokose“ pranešimas. 2016 m.
>>Parsisiųsti
4.Paslaugų ir verslo mokyklaLina ValantinienėTrigonometrinių funkcijų grafikaiKonferencijos „Rašymas ir skaitymas matematikos pamokose“ pranešimas. 2016 m.
>>Parsisiųsti
5.Simono Dacho progimnazijaEdita Teslenko
Rita Zupkutė
Teksto suvokimo strategijų taikymas sprendžiant tekstinius uždavinius pradinėse klasėseKonferencijos „Rašymas ir skaitymas matematikos pamokose“ pranešimas. 2016 m.
>>Parsisiųsti
6.„Varpo“ gimnazijaDaivutė RadzevičienėRaktiniai žodžiai tekstiniuose uždaviniuose. Integruota matematikos ir lietuvių kalbos pamoka I gimnazijos klasėje.Konferencijos „Rašymas ir skaitymas matematikos pamokose“ pranešimas. 2016 m.
>>Parsisiųsti

Vakarų Lietuvos regiono matematikos mokytojų metodinės konferencijos „Kūrybinga matematika, matematikos ryšiai su kitais dalykais pamokoje ir realiame pasaulyje“ pranešimai. Konferencija vyko 2015 m. spalio 28 d.

Eil. Nr.
Mokykla
Autorius
Darbo pavadinimas (rušis)
Anotacija
1.Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijaDalia BendikienėKūrybiniai darbai trigonometrijojeKonferencijos „Kūrybinga matematika, matematikos ryšiai su kitais dalykais pamokoje ir realiame pasaulyje“ pranešimas. 2015 m.
>>Parsisiųsti

>>Žiūrėti
2.„Šviesos“ leidyklaMantas VaišnorasMatematika KITAIPKonferencijos „Kūrybinga matematika, matematikos ryšiai su kitais dalykais pamokoje ir realiame pasaulyje“ pranešimas. 2015 m.
>>Parsisiųsti
3.„Vyturio“ pagrindinė mokyklaIrena JurčienėMano namas su langaisKonferencijos „Kūrybinga matematika, matematikos ryšiai su kitais dalykais pamokoje ir realiame pasaulyje“ pranešimas. 2015 m.
>>Parsisiųsti
4.Pedagoginė psichologionė tarnybaLijana BrazdeikienėTyrimas „Klaipėdos m. paauglių mokymosi ir motyvacijos ypatumai“Konferencijos „Kūrybinga matematika, matematikos ryšiai su kitais dalykais pamokoje ir realiame pasaulyje“ pranešimas. 2015 m.
>>Parsisiųsti
5.Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijaLina Butkutė
Dziuginta Viršilaitė
Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos mokinių dalyvavimas praktinėje – tiriamojoje veiklojeKonferencijos „Kūrybinga matematika, matematikos ryšiai su kitais dalykais pamokoje ir realiame pasaulyje“ pranešimas. 2015 m.
>>Parsisiųsti
6.Šiaulių Jovaro progimnazijaRasa StatkuvienėKūrybiška matematika tradicinėje ir netradicinėje pamokojeKonferencijos „Kūrybinga matematika, matematikos ryšiai su kitais dalykais pamokoje ir realiame pasaulyje“ pranešimas. 2015 m.
>>Parsisiųsti
7.Vytauto Didžiojo gimnazijaIndrė Vitkevičiutė -JakučiūnienėMano kontroliniai darbai (9 – 10 klasėse)Konferencijoje „Kūrybinga matematika, matematikos ryšiai su kitais dalykais pamokoje ir realiame pasaulyje“ pranešimas. 2015 m.
>>Parsisiųsti
8.Klaipėdos „Žemynos“ gimnazijaViktorija ŠamrinaTiriamasis darbas – įvairių dalykų integracija ir ryšiai su realiu pasauliuKonferencijos „Kūrybinga matematika, matematikos ryšiai su kitais dalykais pamokoje ir realiame pasaulyje“ pranešimas. 2014 m.
>>Parsisiųsti

Vakarų Lietuvos regiono matematikos mokytoju metodines konferencijos „Kūrybinga matematika, matematikos ryšiai su kitais dalykais pamokoje ir realiame pasaulyje“ pranešimai. Konferencija vyko 2014 m. spalio 27 d.

Eil. Nr.
Mokykla
Autorius
Darbo pavadinimas (rušis)
Anotacija
1.Maksimo Gorkio pagrindinės mokyklaMaja TarachovskajaMokėjimo mokytis kompetencijos ugdymas pamokose, vadovaujantis humanistinės pedagogikos principaisKonferencijos „Kūrybinga matematika, matematikos ryšiai su kitais dalykais pamokoje ir realiame pasaulyje“ pranešimas. 2014 m.
>>Parsisiųsti
2.„Versmės“ progimnazijaVirgina ŽemgulienėProjektiniai darbai 5-oje klasėje, dirbant pagal vadovėlį „Formulė 5“ iš serijos „Šok“Konferencijos „Kūrybinga matematika, matematikos ryšiai su kitais dalykais pamokoje ir realiame pasaulyje“ pranešimas. 2014 m.
>>Parsisiųsti
3.Palangos senoji gimnazijaVijutė MickuvienėIntegruota matematikos – chemijos pamoka „Logaritmų savybių taikymas tirpalo pH radime“Konferencijos „Kūrybinga matematika, matematikos ryšiai su kitais dalykais pamokoje ir realiame pasaulyje“ pranešimas. 2014 m.
>>Parsisiųsti
4.Paslaugų ir verslo mokyklaRita Valaitytė-PetrauskienėMatematikos ir informacinių technologijų integruota pamoka „Erdvinių figūrų skaičiavimas ir pateikimas PPT pagalba“Konferencijos „Kūrybinga matematika, matematikos ryšiai su kitais dalykais pamokoje ir realiame pasaulyje“ pranešimas. 2014 m.
>>Parsisiųsti
5.Klaipėdos licėjusRasa KarapetianTiriamoji veikla matematikos pamokoseKonferencijos „Kūrybinga matematika, matematikos ryšiai su kitais dalykais pamokoje ir realiame pasaulyje“ pranešimas. 2014 m.
>>Parsisiųsti
6.Vitės pagrindinė mokyklaJurgita Kupšytė-KarbauskėPraktinio matematikos taikymo idėjos 7-9 kl. pamokoseKonferencijos „Kūrybinga matematika, matematikos ryšiai su kitais dalykais pamokoje ir realiame pasaulyje“ pranešimas. 2014 m.
>>Parsisiųsti
7.Vytauto Didžiojo gimnazijaIndrė Vitkevičiutė -JakučiūnienėMano kontroliniai darbai (9 – 10 klasėse)Konferencijoje „Kūrybinga matematika, matematikos ryšiai su kitais dalykais pamokoje ir realiame pasaulyje“ pristatytas metodinis darbas
>>Parsisiųsti
8.Klaipėdos miesto laivininkų mokyklaJelena BojarovaMatematikos ryšiai su istorija pamokoje ir realiame pasaulyjeKonferencijos „Kūrybinga matematika, matematikos ryšiai su kitais dalykais pamokoje ir realiame pasaulyje“ pranešimas. 2014 m.
>>Parsisiųsti
Eil. Nr.
Mokykla
Autorius
Darbo pavadinimas (rušis)
Anotacija
1.Baltijos gimnazijaRimandas RutavičiusParabolėDarbas atliktas GeoGebra programa. Naudoti rekomenduojama mokant(antis) parabolę. 2014 m.
>>Parsisiųsti (atidaryti naudojant GeoGebra programą)

Klaipėdos krašto matematikos mokytojų metodinės konferencijos „Kūrybinga matematika, matematikos ryšiai su kitais dalykais pamokoje ir realiame pasaulyje“ pranešimai. Konferencija vyko 2013 m. spalio 29 d.

Eil. Nr.
Mokykla
Autorius
Darbo pavadinimas (rušis)
Anotacija
1.„Ąžuolyno“ gimnazijaVilija ŠileikienėMokiniai apie matematiką ir jos mokymąKlaipėdos krašto matematikos mokytojų metodinės konferencijos medžiaga. 2013 m.

 

>>Parsisiųsti

2.Vytauto Didžiojo gimnazijaNijolė RiaukaitėKūrybinga matematika. Matematikos ryšiai su kitais dalykais pamokoje ir realiame pasaulyjeKlaipėdos krašto matematikos mokytojų metodinės konferencijos medžiaga. 2013 m.

 

>>Parsisiųsti

3.Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijaDalia BendikienėSrautinės matematikos pamokosKlaipėdos krašto matematikos mokytojų metodinės konferencijos medžiaga. 2013 m.

 

>>Parsisiųsti

4.S. Dacho progimnazijaIngrida PeskovienėIKT diegimas į ugdymąKlaipėdos krašto matematikos mokytojų metodinės konferencijos medžiaga. 2013 m.

 

>>Parsisiųsti

5.„Aitvaro“ gimnazijaIrena DemidovaKelionė po Kvadratinių lygčių jūrąKlaipėdos krašto matematikos mokytojų metodinės konferencijos medžiaga. 2013 m.

 

>>Parsisiųsti

6.„Vyturio“ progimnazijaIrena Jurčienė; Rasa LyvensKūrybiškumo ir saviraiškos ugdymas matematikos pamokoseKlaipėdos krašto matematikos mokytojų metodinės konferencijos medžiaga. 2013 m.

 

>>Parsisiųsti

7.Klaipėdos turizmo mokyklaJūratė VitkienėStatistika ir tinklinisKlaipėdos krašto matematikos mokytojų metodinės konferencijos medžiaga. 2013 m.

 

>>Parsisiųsti

8.Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijaDonata Galeckienė, Julė Mickuvienė, Giedrius ŽemaitisPUPP vertinimo instrukcijaKlaipėdos krašto matematikos mokytojų metodinės konferencijos medžiaga. 2013 m.

 

>>Parsisiųsti

9.Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijaRegina GutauskienėAšinė ir centrinė simetrijaKlaipėdos krašto matematikos mokytojų metodinės konferencijos medžiaga. 2013 m.

 

>>Parsisiųsti

10.Palangos senoji gimnazijaVijutė MickuvienėMandala ir ašinė, bei centrinė simetrijaKlaipėdos krašto matematikos mokytojų metodinės konferencijos medžiaga. 2013 m.

 

>>Parsisiųsti

11.Paslaugų ir verslo mokyklaRita ValaitytėTrigonometrija paprasčiauKlaipėdos krašto matematikos mokytojų metodinės konferencijos medžiaga. 2013 m.

 

>>Parsisiųsti

Eil. Nr.
Mokykla
Autorius
Darbo pavadinimas (rušis)
Anotacija
1.„Varpo“ gimnazijaDalė Bukevičienė
Jolanta Petrauskienė
Lietuvių tautos būties tragizmasIntegruota lietuvių kalbos ir matematikos pamoka XXI-oje klasėje. Filmuota atvira pamoka.
2013 m.
>>Žiūrėti. Filmuota medžiaga.
2.„Versmės“ progimnazijaDalia NorkienėKampai, gauti dvi tieses perkirtus trečiąjaMicrosoft PowerPoint pagalba sukurtos skaidrės skirtos 7 klasės matematikos pamokai „Kampai, gauti dvi tieses perkirtus trečiąja“ (pagal vadovėlį „Matematika 7 kl. II dalis“ ). Skaidrėse pateikiama  teorinė medžiaga bei mokomosios užduotys.  2013 m.

 

>>Parsisiųsti

3.„Aitvaro“ gimnazijaTamara Bachvalova;
Irena Demidova;
Svetlana Mineikienė;
Jelena Garbuzova
Matematika, olimpiadiniai uždaviniai.Uždavinių rinkinyje pateiktos keturių (2009 – 2012 m.m.) mokyklinių
matematikos olimpiadų užduočių sąlygos ir sprendimai
I – IV gimn. klasėms. Pateiktą medžiagą galima panaudoti
olimpiadoms paruošti, taip pat ir per matematikos pamokas
gabesniesiems mokiniams. 2012 m. gruodžio 13 d.>>Parsisiųsti

Matematikos mokytojų metodinės konferencijos „Matematikos mokymas šiandien. Aktualijos ir problemos“ pranešimai. Konferencija vyko 2012 m. gruodžio 8 d.

Eil. Nr.
Mokykla
Autorius
Darbo pavadinimas (rušis)
Anotacija
1.„Ąžuolyno“ gimnazijaVilija ŠileikienėMokyklinė matematika – vakar ir šiandien.Klaipėdos krašto matematikos mokytojų metodinės konferencijos medžiaga. 2012 m.

 

>>Parsisiųsti

2.Vytauto Didžiojo gimnazija; „Vetrunges“ gimnazijaNijolė Riaukaitė;
Laimute Mockiene
Eilėraščiai apie geometrines figūras (parinkti mokytojos).Klaipėdos krašto matematikos mokytojų metodinės konferencijos medžiaga. 2012 m.

 

>>Parsisiųsti

3.Vytauto Didžiojo gimnazijaIndrė Vitkevičiutė-JakučiūnienėSavarankiškas matematikos mokymasis.Klaipėdos krašto matematikos mokytojų metodinės konferencijos medžiaga. 2012 m.

 

>>Parsisiųsti

4.„Vyturio“ progimnazijaIrena JurčienėMokymosi mokytis kompetencijos įgyvendinimas matematikos pamokose.Klaipėdos krašto matematikos mokytojų metodinės konferencijos medžiaga. 2012 m.

 

>>Parsisiųsti

5.„Baltijos“ gimnazijaRasa Kruopė
Sandra Stankutė
Informacinių technologijų ir matematikos integravimo galimybės ugdant mokinių bendrąsiais kompetencijas.Klaipėdos krašto matematikos mokytojų metodinės konferencijos medžiaga. 2012 m.

 

>>Parsisiųsti

6.Palangos senoji gimnazijaVijutė MickuvienėProduktyvaus ir reproduktyvaus mąstymo darna matematikoje.Klaipėdos krašto matematikos mokytojų metodinės konferencijos medžiaga. 2012 m.

 

>>Parsisiųsti

7.Palangos senoji gimnazijaAsta PantelejevaI-II ir III-IV gimnazijos klasių mokinių gebėjimų spręsti matematinius taikomuosius uždavinius. Statistinė analizė.Klaipėdos krašto matematikos mokytojų metodinės konferencijos medžiaga. 2012 m.

 

>>Parsisiųsti

8.„Ažuolyno“ gimnazijaVilija ŠileikieneMatematikos mokymo(si) efektyvinimas naudojant IKT. Geogebros taikymo pavyzdžiai.Klaipėdos krašto matematikos mokytojų metodinės konferencijos medžiaga. 2012 m.

 

>>Parsisiųsti

9.„Vėtrungės“ gimnazijaAnisija KarmanovaKlaipėdos krašto tautinio kostiumo detalė – delmonasKlaipėdos krašto matematikos mokytojų metodinės konferencijos medžiaga. Mokinių konferencijos darbo pristatymas. 2012 m.

 

parsisiusti_dežutes,
>>Parsisiųsti_delmonai

10.Vytauto Didžiojo gimnazijaNijolė RiaukaitėOrnamentų kūrimas quiling-o technologija.Klaipėdos krašto matematikos mokytojų metodinės konferencijos medžiaga. Mokinių konferencijos darbo pristatymas. 2012 m.

 

>>Parsisiųsti

11.„Vėtrungės“ gimnazijaRasa BrazinskaitėTrigonometrija muzikoje.Klaipėdos krašto matematikos mokytojų metodinės konferencijos medžiaga. Mokinių konferencijos darbo pristatymas. 2012 m.

 

>>Parsisiųsti

12.„Žaliakalnio“ gimnazijaKlavdija Machalina

 

Jelena Chanykova

Matematika ir verslas.Klaipėdos krašto matematikos mokytojų metodinės konferencijos medžiaga. Mokinių konferencijos darbo pristatymas. 2012 m.

 

>>Parsisiųsti

13.„Žaliakalnio“ gimnazijaOlga KradkoMatematika aplink mus.Klaipėdos krašto matematikos mokytojų metodinės konferencijos medžiaga. Mokinių konferencijos darbo pristatymas. 2012 m.

 

>>Parsisiųsti

14.„Žaliakalnio“ gimnazijaTatjana Kazakova
Irina Kiseliova
Matematika mechanikoje ir dailėje.Klaipėdos krašto matematikos mokytojų metodinės konferencijos medžiaga. Mokinių konferencijos darbo pristatymas. 2012 m.

 

>>Parsisiųsti

Eil. Nr.
Mokykla
Autorius
Darbo pavadinimas (rušis)
Anotacija
1.„Aitvaro“ gimnazijaI. Demidova

 

J. Malinovskaja

Seminaro „Skaičių teorija“ medžiaga (pateiktys, skaičių teorijos uždaviniai).Skaičių teorija labai tinka loginio mąstymo vystymui(si). Tema gana nesudėtinga, pagrindinius dalykus supranta visi mokiniai, netgi turintys spragų mokyme. Daug paprastų taikomųjų užduočių, jais galima naudotis popamokinėje veikloje, sudominti mokinius matematika.  Mokiniai gali tobulinti  „spėjimo metodiką”, o po to tik pabandyti pagrįsti savo atsakymą.
Tema išbarstyta nuo pirmos iki dvyliktos klasės, mokytojui būtinai reikia apibendrinti pačiam pagrindinius klausymus. 2012 m.>>Parsisiųsti
2.Baltijos gimnazijaR. RutavičiusPUPP užduotys pagal naują programą.PUPP užduotys pagal naują programą. 2012 m.

 

>>Parsisiųsti(PUPP bandomasis I variantas)

>>Parsisiųsti(PUPP bandomasis II variantas)

3.Baltijos gimnazijaR. KarapetianProjektinis darbas  „IKT taikymas. Funkcijų grafikai ir jų savybės“11klasės mokinių darbas. Darbo tikslas-susisteminti žinias apie funkcijas naudojant IKT, mokantis grupėje ir bendradarbiaujant su kitos mokyklos mokiniais. 2012 m.

 

>>Parsisiųsti

4.Baltijos gimnazijaR. KarapetianProjektiniai darbai  „11 klasės matematikos kurso sisteminimas. Kartojimo medžiagos rengimas“11 klasės mokinių darbai. Darbo tikslas- paruošti 11 klasės matematikos dalyko pagrindinių temų kartojimo medžiagą. 2012 m.

 

>>Parsisiųsti

5.L. Stulpino pagr. m-klaJ. JakštienėTrikampio aukštinėPateiktis skirta smailiojo ir stačiojo trikampio aukštinių aiškinimui. Pateiktyse yra vaizdžiai paaiškinta aukštinės sąvoka, parodyta kaip nubrėžti smailiojo ir stačiojo trikampio aukštines. 2011 m.
>>Parsisiųsti
     

2011 m. konferencijoje, vykusioje „Ažuolyno“ gimnazijoje pristatyti pavyzdžiai.

Užduotis 8-okams Paruošė D. Benetienė
Užduotis 9-okams Paruošė D. Benetienė

Eil. Nr.
Mokykla
Autorius
Darbo pavadinimas (rušis)
Anotacija
1.„Versmes” vidurine mokyklaD. Norkiene Tel. 8-61287319Praktinis darbas. „Statistiniu duomenu pateikimas PowerPoint programos pagalba 8 kl.“Mokiniu darbai. Statistiniu duomenu rinkimas, apdorojimas ir pateikimas kompiuterines programos PowerPoint pagalba (visi darbai diskelyje).
2.„Versmes” vidurine mokyklaR. BrazinskaiteProjektinis darbas. „Simetrija mene ir gamtoje” 8 kl.Nagrinejamos ašine ir centrine simetrija, ivedamos savokos – posukis, postumis, fraktalas. Simetrijos apraiškos gamtoje, simetrijos taikymas meno kuriniuose.
3.„Versmes” vidurine mokyklaV. Žemguliene Tel. 8-68623427Projektinis darbas. „Matematinio laikrašcio apie Klaipeda kurimas“ 5 kl.Sukurti matematine plokštumine figura, kurioje butu visu rušiu kampai (statieji, smailieji, bukieji, ištiestiniai). Išvardinti visu kampu rušis.
4.H. Zudermano gimnazijaLaima Ramašauskaitė, Robert PaulPlakatas „Ploto vienetų liniuotė“Plakatas
5.H. Zudermano gimnazijaRamunė JakubsevičienėŽaidimas „Trupmenų daugybos, dalybos ir procentų uždaviniai“Žaidimas
6.H. Zudermano gimnazijaRamunė JakubsevičienėŽaidimas „Domino“Žaidimas
7.H. Zudermano gimnazijaGintana Butkuvienė„Ploto vienetų liniuotė“Metodinė priemonė
8.„Vėtrungės“ gimnazijaLina Balčaitienė, Laimutė MockienėMATEMATIKA. Uždavinynas gimnazijų I klaseiMokomoji priemonė. Uždavinynas yra matematikos IX klasei ir gimnazijų I klasei mokomojo komplekto dalis. Jame pateikiama per 750 įvairaus sudėtingumo uždavinių. Uždavinynas suskirstytas į tokius pat skyrius ir skyrelius, kaip ir vadovėlis. Leidinio pabaigoje yra uždavinių atsakymai.
Uždavinynas pravers mokantis bei kartojant matematikos kursą, rengiantis kontroliniams darbams ar egzaminui.
9.„Vėtrungės“ gimnazijaAnisija Karmanova, Lina Balčaitienė, Laimutė MockienėPrezentacija „Nelygybių sistemų grafinis sprendimas“Prezentacija apie nelygybių sistemų grafinius sprendimus.
10.„Vėtrungės“ gimnazijaAnisija Karmanova, Lina Balčaitienė, Laimutė MockienėPrezentacija „Simetrija“Prezentacija apie simetriją.
11.„Vėtrungės“ gimnazijaAnisija Karmanova, Lina Balčaitienė, Laimutė MockienėPrezentacija „Plotų skaičiavimas „Prezentacija apie plotų skaičiavimą.
12.„Ąžuolyno“ gimnazijaVilija Šileikienė„Piešiame grafikus“„Nelygybių, lygčių grafinis sprendimas“
„Apskritimo lygtis“
13.Vytauto Didžiojo gimnazijaIrina Didžbalienė11 klasės kurso kartojimas11 klasės kurso kartojimas ir vaizdinių priemonių rengimas su PowerPoint programa.
14.Vytauto Didžiojo gimnazijaRimutė Račienė12 klasės moksleivių 1 semestro pažymių statistinis tyrimas (matematika-informacinės technologijos)Statistinis tyrimas. Pamokos planas.
15.„Varpo“ gimnazijaJolanta RamanauskienėTrupmenos ir muzikaIntegruota muzikos ir matematikos pamoka, pamokos planas
16.„Varpo“ gimnazijaElena DvarionienėGrafinis nelygybių sprendimo būdasIntegruota matematikos ir informacinių technologijų pamoka, pamokos planas
17.Liudviko Stulpino pagr. mokyklaJolanta Andrijauskienė5 kl. dėlionės „Kampų matavimas“
Žaidimai: dėlionės ir domino 5-6 klasėms
Žaidimai: dėlionės ir domino 5-6 klasėms
18.Liudviko Stulpino pagr. mokyklaJolanta Andrijauskienė5 kl. domino „Skaitome natūraliuosius skaičius“Žaidimai: dėlionės ir domino 5-6 klasėms
19.Liudviko Stulpino pagr. mokyklaJolanta Andrijauskienė5 kl. dėlionė „Veiksmai su natūraliaisiais skaičiais“Žaidimai: dėlionės ir domino 5-6 klasėms
20.Liudviko Stulpino pagr. mokyklaJolanta Andrijauskienė6 kl. dėlionė „Mišriųjų skaičių sudėtis ir atimtis“Žaidimai: dėlionės ir domino 5-6 klasėms
21.Martyno Mažvydo pagr. mokyklaLina StancelienėStatistinių duomenų vaizdavimasIntegruota pamoka (matematika – informacinės technologijos). Pamokos planas
22.„Versmės“ pagrindinė mokyklaDalia NorkienėGyvūnų piešimas ir geometrinių figūrų ir plotų skaičiavimasIntegruota 5 kl. pamoka (matematika – informacinės technologijos). Pamokos planas
23.Klaipėdos „Santarvės“ pagrindinė mokyklaZinaida Tkačiova, matematikos mokytoja metodininkė
8 (46) 346000
Animacija matematikos pamokose 5-6 klasėMokomoji priemonė yra matematikos 5-6 klasei mokomojo komplekto dalis. Jame pateikiama įvairaus sudėtingumo uždavinių. Pabaigoje yra uždavinių atsakymai. Priemonė pravers mokantis bei kartojant matematikos kursą.
24.Klaipėdos „Santarvės“ pagrindinė mokyklaZinaida Tkačiova, matematikos mokytoja metodininkė
8 (46) 346000
Grafinis lygčių sprendimas. Kvadratinių nelygybių grafinis sprendimas.Matematika integruota su IT.  Pabaigoje yra uždavinių atsakymai. Padės mokantis bei kartojant matematikos kursą.
25.Klaipėdos „Santarvės“ pagrindinė mokyklaZinaida Tkačiova, matematikos mokytoja metodininkė
8 (46) 346000
„Keturkampiai“. Uždavinių sprendimas.Mokomoji priemonė. Jame pateikiama įvairaus sudėtingumo uždavinių ir testai. Pabaigoje yra uždavinių atsakymai. Padės mokant bei kartojant matematikos kursą, rengiantis kontroliniams darbams ar  PUPP.
26.Klaipėdos „Santarvės“ pagrindinė mokyklaZinaida Tkačiova, matematikos mokytoja metodininkė
8 (46) 346000
Trikampio nelygybėPristatyme pateikiama įvairaus geometrinių sudėtingumo uždavinių. Pabaigoje yra uždavinių atsakymai. Priemonė pravers mokantis bei kartojant matematikos kursą, rengiantis kontroliniams darbams.
27.Klaipėdos „Santarvės“ pagrindinė mokyklaLiudmila Belčikova, matematikos mokytoja metodininkė
8 (46) 346000
Kvadratinė lygtis. Kvadratinės lyties sprendinių formulė.Darbas naudingas mokantis bei kartojant matematikos kursą ir papildomam mokymui. Jame pateikiama įvairaus sudėtingumo uždavinių ir testai.
28.Klaipėdos „Santarvės“ pagrindinė mokyklaLiudmila Belčikova, matematikos mokytoja metodininkė
8 (46) 346000
Taisyklingieji briaunainiaiPristatyme pateikiama įvairaus sudėtingumo geometriniai uždaviniai ir papildoma informacija. Pabaigoje yra uždavinių atsakymai. Pravers mokantis bei kartojant matematikos kursą.
29.Klaipėdos „Santarvės“ pagrindinė mokyklaLiudmila Belčikova, matematikos mokytoja metodininkė
8 (46) 346000
Tiesiškai trupmeninė funkcija.Mokomoji priemonė matematikos moduliui. Jame pateikiama įvairaus sudėtingumo uždavinių ir grafikų sudarymas.
30.Klaipėdos „Santarvės“ pagrindinė mokyklaLiudmila Belčikova, matematikos mokytoja metodininkė
8 (46) 346000
Pitagoro teoremaDarbas  pravers mokantis bei kartojant matematikos kursą. Daug papildomos  informacijos apie teoremos sukūrimą.
31.Klaipėdos „Santarvės“ pagrindinė mokyklaSvetlana Michejeva, matematikos mokytoja metodininkė
8 (46) 346000
Pitagoro teoremaMokomoji priemonė. Jame pateikiama įvairaus sudėtingumo uždavinių. Pravers mokantis bei kartojant matematikos kursą.
32.Klaipėdos „Santarvės“ pagrindinė mokyklaSvetlana Michejeva, matematikos mokytoja metodininkė
8 (46) 346000
Didžiausias bendras daliklisMokomoji priemonė, pravers mokantis bei kartojant matematikos kursą, rengiantis kontroliniams darbams.
33.Klaipėdos „Santarvės“ pagrindinė mokyklaSvetlana Michejeva, matematikos mokytoja metodininkė
8 (46) 346000
Veiksmai su dešimtainėmis trupmenomisMokomoji priemonė mokant bei įtvirtinant matematikos kursą, rengiantis kontroliniams darbams ir PUPP.
34.Klaipėdos „Santarvės“ pagrindinė mokyklaValentina Liašenko, istorijos mokytoja metodininkė
8 (46) 346000
„Šalis, kurioje tu gyveni…“  5 klasė. Lietuvos istorijos pamoka-viktorinaPateikiama medžiaga apie Lietuvos istoriją: žymiausios vietos, herbas, žymiausi žmonės. Mokomoji priemonė, kurioje daug kryžiažodžių, klausimų – atsakymų.
35.Klaipėdos „Santarvės“ pagrindinė mokyklaIrina Cygankova, matematikos mokytoja metodininkė
8 (46) 346000
Netradicinė matematikos pamoka 9 kl. „Matematikos turnyras“Darbas naudingas mokantis bei kartojant matematikos kursą ir papildomam mokymui. Jame pateikiama įvairaus sudėtingumo uždaviniai ir kryžiažodžiai.
36.Klaipėdos „Santarvės“ pagrindinė mokyklaIrina Cygankova, matematikos mokytoja metodininkė
8 (46) 346000
Netradicinė matematikos pamoka 6kl.
„Kryžiukai – nuliukai“
Mokomoji priemonė. Jame pateikiama įvairaus sudėtingumo uždavinių. Pravers mokantis bei kartojant matematikos kursą. Visos užduotys žaidybinio pobūdžio.
37.Klaipėdos „Santarvės“ pagrindinė mokyklaIrina Cygankova, matematikos mokytoja metodininkė
8 (46) 346000
Netradicinė geometrijos  pamoka 7 kl. „Keturkampis paradas“Darbas naudingas mokantis bei kartojant matematikos (geometrijos) kursą ir papildomam mokymui. Jame pateikiama įvairaus sudėtingumo uždavinių ir kryžiažodžiai.
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Parašykite atsiliepimą apie interneto svetainę ar institucijos veiklą